• Standartların Dışına Çıkarak, Geleceğin Teknolojilerine Uyumlu Web Siteleri ve Yazılımları Tasarlıyoruz.

Standartların Dışına Çıkarak, Geleceğin Teknolojilerine Uyumlu Web Siteleri ve Yazılımları Tasarlıyoruz.

Sektörel Programlar
Arge Yazılım Ticari ve Sektörel Programları esnek yapısı sayesinde birçok farklı uygulamaları olan işletmelere kolayca uyum sağlar.
Web Sitesi Tasarımı
İçerik yönetim araçlarımız sizin kimseye bağımlı olmadan dinamik olarak web sayfanızın içeriğini oluşturabilme ve güncelleyebilme özgürlüğü sunar.
Bilgisayar Teknik Servisi
Her problemin çözümünü bulmak imkansız değil sadece zaman alır. sizde zamandan kazanmak için doğru tercihi yapın.
Yazılım Destek ve Eğitim
Bilgisayar yazılımı kullanmanın ilk ve en önemli koşulu, eğitim ve organizasyon desteği almaktır.
Bilişim Danışmanlık Hizmeti
Arge Yazılım, size rekabet gücünüzü ve performansınızı artıracak yaklaşımlar ve ölçülebilir yönetim, denetim ve katılım platformları sunar.

Anasayfa

Web Sitemize Hoşgeldiniz...

FİYAT TEKLİFİ ALIN

İşiniz Bizim Profesyonel Ekibimiz sayesinde Büyüsün.
Arge Yazılım Ticari ve Sektörel Programları işletmelerin stok, cari, fatura, irsaliye, sipariş, çek, senet, taksit, kasa, banka, personel, demirbaş, muhasebe, finansman ve üretim, yapılacak işler ve ajanda gibi bilgilerinin ve kayıtlarının kolayca hızlı bir şekilde tutulması ve istenildiğinde raporlanabilmesini sağlarken işletmelere zaman ve para kazandırmaktadır.
Markası ne olursa olsun bütün dizüstü bilgisayarların bakım ve onarım işlemleri teknik servisimiz tarafından yapılmaktadır. Ayrıca tüm yenileme, sistem güncelleme ve periyodik bakım işlemleri için bizimle iletişim kurun. Dizüstü PC lerdede Arıza tespit ücretsizdir!
Bilgisayar Teknik Servis hizmetleri, konusunda uzman personellerimiz tarafından randevu yöntemiyle ve marka bağımsız gerçekleştirilir Teknik Servis işlemi gerçekleştirilirken bilgi kaybı, veri güvenliği ve özel bilgilerin mahremiyeti gibi konulara hassasiyet ve özen gösterilir.
İthalatçı / üretici firmalardan temin edilen her türlü bilgisayar parçası, yan ürün ve aksesuar gruplarının müşterilere ekonomik, hızlı ve güvenilir şekilde sunulması, var olan teknik bilgilerin müşterilere aktarılarak müşterinin seçim yapabilmesinin kolaylaştırılması, ürün satışının tamamlanmasıyla sınırlı olmayan müşteri desteği, bu bölümde yürütülen hizmetlerdir.
Yeni Türk Ticaret Kanunu’na göre internet sitesi olmayan şirket yöneticilerine hapis cezası geliyor.
Yeni yasanın istediği web sitesi nasıl olmalıdır… Web siteniz olsun ya da olmasın yasa kriterlerini uyan bir site yapılması ya da var olan sitenin yasaya uygun hale getirilmesi gerekmektedir.
Şirketinize Tüm Bu Özellikleri Karşılayacak Web Sitesi Yaptırmak İstiyorsanız Türk Ticaret Kanunu'na Tam Uyumlu Şirket Web Sitesi Paketi'mizden Yararlanabilirsiniz.
 2 
İLETİŞİM
Çağrı Merkezimiz
0850 302 88 98
0216 606 03 52
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar6.73286.7597
Euro7.32017.3495
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam22
Toplam Ziyaret13576